O Sklepie

Firma UCLIN działająca na rynku polskim od 2006 roku jest wyspecjalizowanym importerem i dystrybutorem nowoczesnych urządzeń medycznych, takich jak alarmy wybudzeniowe , elektroniczne czujniki moczu, specjalistycznej bielizny chłonnej wielokrotnego użytku oraz specjalistycznych kostiumów kąpielowych dla osób z inkontynencją dostępnych w sklepie www.moczenienocne.pl

Co roku poszerzamy asortyment wprowadzając na rynek polski wyroby wysokiej jakości pochodzące od wyselekcjonowanych dostawców zagranicznych. Większość oferowanych przez nas urządzeń, to certyfikowane Wyroby Medyczne zgłoszone w Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych i Wyrobów Medycznych, spełniające wymogi Ustawy o Wyrobach Medycznych oraz międzynarodowe standardy bezpieczeństwa.

Poza działalnością handlową, UCLIN zajmuje się propagowaniem wiedzy na temat bezpiecznych sposobów leczenia moczenia nocnego, radzenia sobie z moczeniem dziennym, czy inkontynencją, uczestnicząc w najważniejszych targach i konferencjach z dziedziny urologii i nefrologii oraz w prezentacjach w lokalnych podmiotach zajmujących się diagnostyką i leczeniem moczenia nocnego u dzieci.

Oferowane przez nas urządzenia są wyselekcjonowane tak, by spełniały wymogi naszych Klientów i były dostosowane do specyficznych potrzeb każdego dziecka, użytkownika i możliwości finansowych rodziny.

Od kilku lat propagujemy nowoczesną i skuteczną metodę walki z wszawicą eliminującą konieczność zastosowania rozwiązań chemicznych. Są to grzebienie elektroniczne - rewolucyjna metoda stosowana od lat we Francji, Anglii, Hiszpanii, Niemczech i Holandii i jednocześnie najskuteczniejszy sposób walki z wszawicą

  • BEZ UCZULEŃ,
  • BEZ CHEMII
  • BEZ WSZY!

 

Skuteczność gwarantowana!  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu.